O nás

Sme rodinný podnik s vyše 20 ročnou tradíciou. Našim poslaním je rozdávať radosť nielen vďaka chutnej zmrzline, ale aj našim úsmevom a príjemným prístupom či už k našim dlhoročným alebo novým zákazníkom. Vždy usmiaty personál dotvára rodinnú atmosféru podniku.

Ponúkame tradičnú zmrzlinu podľa vlastného receptu. Denne je v ponuke 18 druhov, niektoré sú každý deň, iné sa striedajú. Náš sortiment dopĺňa široký výber zmrzlinových pohárov, detských špecialít, zákuskov, káv a wafflí.

Od roku 2004 pôsobíme vo Vrakuni, na rozhraní Poľnohospodárskej a Stavbárskej ulice
medzi rodinnými domami a panelákmi. Predtým sme mali sídlo o pár ulíc ďalej na Železničnej ulici, kde sme pôsobili 5 rokov v menších priestoroch. Začínali sme u známeho zmrzlinára pána Tibaja v Podunajských Biskupiciach, kde sa majiteľ Peter Žilinský vyučil zmrzlinárskemu remeslu.

V roku 2018 prešla naša prevádzka kompletnou rekonštrukciou. Murovaná stavba s vonkajším aj vnútorným sedením tým poskytla ideálne podmienky aj pre zimnú prevádzku. 

Viac o podniku a jeho histórii v článku: http://www.cas.sk/clanok/231321/zmrzlinarina-je-velka-drina-aka-je-vlastne-praca-zmrzlinarov.html

otvr

 Rodinný podnik tvorí majiteľ Peter Žilinský s manželkou Máriou a dcérou Martinou.

1383118_zmrzlina-zmrzlinaren-cookies-vrakuna

DSC_1306IMG_3301

Od roku 2018 už vo vynovených priestoroch a o dvoch členov rodinnej firmy navyše.

IMG_2177

IMG_3509